Free Video Compressor

Video Sıkıştırma Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.68 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Freevideocompressor
Free Video Compressor; videoların boyutlarını küçülterek yerden tasarruf etmek amacı ile bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama örneği olup internetten indirerek saklamak istediğiniz videoların boyutlarını azaltarak istediğiniz boyutlar

Free Video Compressor; videoların boyutlarını küçülterek yerden tasarruf etmek amacı ile bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama örneği olup internetten indirerek saklamak istediğiniz videoların boyutlarını azaltarak istediğiniz boyutlara kolayca getirebilmenizi sağlamaktadır.

Kullanıcı dostu arayüz araçlarına sahip Free Video Compressor ile videolarınızı hızlı bir şekilde düzenleyerek dilediğiniz boyutlandırma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Video sıkıştırma işlemlerini basit yönlendirmeler ile kolayca gerçekleştirdikten sonra saklarken yerden tasarruf edebileceğiniz yeni videonuzu alabilirsiniz. Free Video Compressor uygulaması ile AVI, FLV, WMV, MPG, MOV, 3GP, ASF ve benzeri pek çok popüler video formatını kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. 

Ayrıca Free Video Compressor ile sıkıştırma işlemleri sırasında hem görüntü hem de ses  olarak ayrı ayrı düşünüp sıkıştırma işlemi uygulayacağınız için dilerseniz birinden ödün verip tek bir elementi sıkıştırabilirsiniz. Böylece boyut küçültürken video kalitesinden yada ses kalitesinden vazgeçmemiş olursunuz. Bilgisayarınızda çok yer kaplamadan video arşivi oluşturmanızı sağlayan Free Video Compressor ile sabit diskinizin performansını da desteklemiş olursunuz.

 

 

 

Free Video Compressor indir